Свързани новини

12.04.2019 15:46

Престъпник ли е Асандж или герой?

Видян 2873 пъти | Коментари 1
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Някакви хора,които уж имат нещо общо с медиите, с журналистиката, наричат Асандж "престъпник",защото от неговия Уикилийкс разбраха мнението на САЩ за бг политици. Дребнаво...Човекът,който разкри чудовищни престъпления,чудовищно следене и подслушване по цял свят и чудовищно лицемерие бе преследван и бе арестуван за това. След опитите да бъде убит. Ще го съди страна, на която не е гражданин за престъпления,които не е извършил. Не съм му фен, но мога да разбера какво му струва истината, понеже и нашите медии заради нея ги преследват и се опитват да ги убият вече трета година. И съм сигурен, че Асандж ще остане в историята. И с по-добро от някои. Убедих се след демонстрацията на садистична днешна радост от презряната от свои и чужди Тереза Мей,чиито винаги прекрасни обувки купува мъжът й:световен търговец на оръжие. Арестът му няма да я спаси от вечен позор.


Борис Ангелов



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 30.06.2019 14:08

    Много добра казано ..... може би трябваше да поиска убежище от Русия навремето ....

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

козирог

Приятелствата и общите планове ще играят важна роля

Приятелствата и общите планове ще играят важна роля за