Хиляди протестиращи блокираха за пореден път Орлов мост. Недоволните спряха движението за повече от час по бул. Цар Освободител.
Протестът срещу правителството, организиран от Възраждане, започна в 12 ч. пред Народното събрание. Но след около час се премести пред Министерския съвет.
Хората протестират за водната криза, боклука, демографската криза, пенсии и доходи до влизането в еврозоната. Плакати има и за по-добро здравеопазване и образование. Обявиха се против договора с Канада, известен като СЕТА . Протестът се обяви и в подкрепа на малкия и средния бизнес, който според недоволните граждани е поставен в риск с въвеждането на наредба Н-18. Пред прозорците на властта поискаха оставки и заплашиха с всекидневни протести.
Временно е затворено движението на Орлов мост и Ректората. Причината е преминаване на шествие, обясниха от Столична община.
Автобусите в посока Младост и Дружба са отклонени през бул.“Драган Цанков“, ТВ кула, Цариградско шосе. Тролейбусите по линии 4, 5, 8 и 11 и автобус 280, 306, 84 и 184 ще въртят преди Орлов мост, предаде 24 часа.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!