06.03.2026 14:03

Ройтерс: САЩ убиха над 150 момичета в иранско училище

Видян 2023 пъти | Коментари 0
Гласували 2 рейтинг: 3.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Американските следователи смятат, че САЩ са атакували училището в Иран, в резултат на което загинаха над 150 момичета, предава агенция Ройтерс. Медията цитира две официални лица, които са го заявили пред нея.


Те не изключват появата на още нови улики по казуса с над 150 невинни жертви. Доказателствата допълнително ще  потвърдят причастността на американците към удара, пише Ройтерс. Новината беше потвърдена и от също авторитетния Ню Йорк Таймс.


Според иранските власти броят на загиналите в началното училище за момичета в първия ден от войната срещу тяхната страна е достигнал 175.


 


Пламен Веселинов 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Най-късият политически виц

 "Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"

Виктор Димчев

към хороскоп хороскоп

дева

Разговорите ще бъдат особено продуктивни

Разговорите ще бъдат особено продуктивни и ще Ви