Американските следователи смятат, че САЩ са атакували училището в Иран, в резултат на което загинаха над 150 момичета, предава агенция Ройтерс. Медията цитира две официални лица, които са го заявили пред нея.
Те не изключват появата на още нови улики по казуса с над 150 невинни жертви. Доказателствата допълнително ще потвърдят причастността на американците към удара, пише Ройтерс. Новината беше потвърдена и от също авторитетния Ню Йорк Таймс.
Според иранските власти броят на загиналите в началното училище за момичета в първия ден от войната срещу тяхната страна е достигнал 175.
Пламен Веселинов
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев
Разговорите ще бъдат особено продуктивни и ще Ви