Днес служители на Гранична полиция са спипали 22-а нелегални мигранти в района на Банско. Около 9 часа сутринта, ченгетата от курортния град са заловили нарушителите при разклона за село Елешница. Групата била съставена от 22-а сириици, с неустановена самоличност. Сред тях има 4 деца на възраст 4-5 години. Те са се придвижвали с бус с белгийска регистрация. В операцията са участвали хеликоптер и полицейски кучета. По първоначални данни групата е преминала през зелената граница през землището между общините Банско и Гоце Делчев. Установени и задържани са още 2автомобила с българска регистрация в съпричастност със случая. Според разследващи това са каналджиите, участвали в нелегалното преминаване на чужденците през границата.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Няма спряна обществена поръчка за 1 млрд ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch