Трамвай размаза джип и излезе от релсите. Зрелищната катастрофа се размина по чудо без жертви. Катастрофата е станала до НДК. Джипът изчаквал за ляв завой, когато бил пометен от трамвай №6. Според друга версия ватманът е минал на червено. Мотрисата влачила колата няколко метра, докато не срещнали колоната на светофара. Заради препятствието джипът се завъртял около оста си, а трамваят излязъл на 2 метра встрани от релсите.
За инцидента съобщи за Захари Коровски, член на форума “Офроуд България”, предаде Офнюз.
Няма данни за жертви и пострадали пътници и минувачи.
От СДВР обясниха, че инцидентът се е разиграл на кръстовището на бул. “България” и “Черни връх”. Автомобил SUV – Субару Трибека е бил спрял на релсите, докато е чакал.
Снимка: Сергей Антонов
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch