23.11.2012 12:16

Трамвай смаза джип в София

Видян 2435 пъти | Коментари 0
Гласували 2 рейтинг: 3.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Трамвай размаза джип и излезе от релсите. Зрелищната катастрофа се размина по чудо без жертви. Катастрофата е станала до НДК. Джипът изчаквал за ляв завой, когато бил пометен от трамвай №6. Според друга версия ватманът е минал на червено. Мотрисата влачила колата няколко метра, докато не срещнали колоната на светофара. Заради препятствието джипът се завъртял около оста си, а трамваят излязъл на 2 метра встрани от релсите.


За инцидента съобщи за Захари Коровски, член на форума “Офроуд България”, предаде Офнюз.


Няма данни за жертви и пострадали пътници и минувачи.


От СДВР обясниха, че инцидентът се е разиграл на кръстовището на бул. “България” и “Черни връх”. Автомобил SUV – Субару Трибека е бил спрял на релсите, докато е чакал.


Снимка: Сергей Антонов



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

телец