Легендарният дизайнер Джорджо Армани заяви, че не е възможно само един човек да го замени след като се оттегли от модната индустрия.
85-годишният мъж няма намерение скоро да се пенсионира, но когато се стигне до там – най-вероятно ще завещае труда си на няколко души.
„Не мисля, че само един човек ще успее да ме замени. Ще трябва някой за модата, втори за рекламата и трети за финансите.
Очевидно днес решението относно това какво ще се случи е мое. Но когато вече ме няма, тези хора ще трябва да взимат решенията. Компанията трябва да се развива и след като си отида.“, каза в интервю за в. The Guardian той.
Армани уточни, че е нормално да се стигне до такъв тип „тройно“ назначаване на заместници, тъй като днес светът се движи от екипна работа.
„Едно време имаше един голям шеф. Може би в бъдеще това ще изчезне напълно“, допълни дизайнерът.
Източник: Монитор
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!