За ужас на Нешка Робева представителите на чалгата ще се увеличат във VIP dance. Тази вечер Азис ще влезе във шоуто. Той ще открие дансинга, но с песен. Кралят на попфолка ще изпълни за първи път най-новата си песен „Имаш ли сърце“.
Междувременно гласуването за първите елиминации тече с пълна сила. За зрителския вот се борят отборите на Сашка Васева и Мон Дьо, Мира Добрева и Милен Цветков, Ива Софиянска и Наско Михайлов, Елица и Крум. Журито ще коментира изпълненията на отборите, но оценките ще се дават от зрителите. Вотът е положителен. Всеки отбор ще изпълни по два танца, като единият ще бъде изигран от двойката професионални танцьори, а другият от известните личности в отбора.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Европейската комисия публикува (COM(2026) 331 ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Най-късият политически виц
"Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"
Виктор Димчев