Свързани новини

17.09.2009 14:48

Азис влиза във VIP DANCE

Видян 2808 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

За ужас на Нешка Робева представителите на чалгата ще се увеличат във VIP dance. Тази вечер Азис ще влезе във шоуто. Той ще открие дансинга, но с песен. Кралят на попфолка ще изпълни за първи път най-новата си песен „Имаш ли сърце“.


Междувременно гласуването за първите елиминации тече с пълна сила. За зрителския вот се борят отборите на Сашка Васева и Мон Дьо, Мира Добрева и Милен Цветков, Ива Софиянска и Наско Михайлов, Елица и Крум. Журито ще коментира изпълненията на отборите, но оценките ще се дават от зрителите. Вотът е положителен. Всеки отбор ще изпълни по два танца, като единият ще бъде изигран от двойката професионални танцьори, а другият от известните личности в отбора. 




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Най-късият политически виц

 "Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"

Виктор Димчев

към хороскоп хороскоп

водолей