Свързани новини

15.02.2013 10:16

Камелия: Хората са уморени от чалгата

Видян 2358 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
Фолк звездата Камелия заяви, че не е взимала страна в скандала между Анелия и Емилия, който се вихри седмици наред. Певицата обясни, че това са лични отношения, които никога не би трябвало да коментира. „Споделих личното си мнение, че 2012 година, бе доста добра в професионален план за Анелия. Явно някой е интерпретирал думите ми и ги е насложил в този битов скандал“, разясни Ками. Хитовата изпълнителка допълни, че тези интриги, нито я вълнуват, нито се интересува от тях. „Емилия я познавам добре като човек. Много е човечна и добър професионалист. Анелия имаше добра година“, обобщи пайнерката пред Blife. Певицата смята, че е смешно хора, които парадират с маркови дрехи и скъпи аксесоари да занимават публичното пространство с проблемите си, докато обикновените хора се чудят как да оцелеят. Тя заяви, че в България всички са уморени от футбол, политика и чалга.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

лъв