22.01.2018 10:51

Ким и Кание кръстиха дъщеря си Чикаго

Видян 1835 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
Звездното семейство Ким Кардашиян и Кание Уест обяви името на новородената си дъщеря. Тя ще се казва Чикаго в чест на града, където рапърът е израснал. Daily Mail цитира туитър профила на лелята на бебето – Клои Кардашиян, според която краткото име на малката Чикаго ще е Шай, което означава срамежлива. Това е третото дете на двойката и е родено от сурогатна майка, заради здравословни проблеми на 36-годишната Кардашиян, за коите лекарите я предупредиха че не биха били безопасни нито за нея, нито за бебето при евентуална трета бременност. Според американски медии на сурогатната майка, чието име не се съобщава, са били платени 45 000 долара, за да износи детето. Двойката получи не малко критики при кръщаването на предишните си две деца заради нестандартния избор на имена. Сейнт означава светец, а Норт - север. Сестрата на риалити звездата Кортни пък кръсти третото си дете Рейн (дъжд).



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Във Фейсбук:


 

- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага


 

Коментар:


 

- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...

към хороскоп хороскоп

телец