Никол Кидман беше избрана за „жена на годината на 2008“ от сп. „Гламур“, съобщава БГНЕС. Австралийската актриса е посланик на добра воля на УНИФЕМ (Фондът на ООН за жените). Кидман има много земна представа за щастието и не е получила нищо на готово, вероятно именно за това тя се ангажира с подобряването условията за живот на жените по света.
„Не получавам нищо на готово. Ние всички пътуваме в живота: намираме любовта, губим я, преоткриваме я с някой друг. Много е хубаво отново да намерим любовта“, споделя актрисата пред списанието. Що се отнася до Том Круз, тя обяснява, че връзката й с него не винаги е била цъфтяща, особено в професионален план.
„Чувствах, че съм станала звезда по съдружие... Имах усещането, че моята работа е само да облека хубава рокля и да бъда видяна, но не и чута“, споделя Кидман.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Техническа грешка е объркала бюджета на ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни.