24.03.2016 10:12

НиЛо съжалява за силикона

Видян 1851 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

„Ако бях с 10 години по-млада, нямаше да си сложа силикон в гърдите. И съветвам колебаещите се да не го правят - след 10 години ще съжалят.”


Това призна Николета пред модния сайт ViewSofia.


„Пластичната хирургия е необходима, когато човек има комплекси и те го карат да се чувства зле психически. Тогава, като превенция срещу депресията, прибягват към подобни услуги”, допълни плеймейтката.


Николета сподели, че най-много харесва лицето си, „което колкото и да е обект на спекулации относно пластични интервенции, е "100% девствено" откъм каквито и да е хиругични и хиалуронови намеси.”


Задължителният й разкрасителен ритуал, без който не може да започне деня, е да обтрие лицето си с кубче лед. После нанася хидратиращ крем.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


- Скъпа, ако умра, не ме жали дълго, омъжи се повторно, радвай се на живота, бъди щастлива. Само те моля да възпитаваш добре децата ни.
- Престани вече! Най-нормална супа е. Като не искаш, не яж!

към хороскоп хороскоп

близнаци