Актьорът Орландо Блум дебютира на Бродуей. Звездата от „Карибски пирати“ играе ролята на Ромео в спектакъла по мотивите на Шекспир "Ромео и Жулиета".
Партньорка на Блум е номинираната за наградите "Тони" актриса Кондола Рашад. Критиката приветства първата поява на Блум в продукцията на режисьора Дейвид Лево.
За последно "Ромео и Жулиета" е бил изпълняван на Бродуей преди 36 години. Орландо Блум не е единственият холивудски актьор, който завладява театралната сцена. Този сезон на Бродуей ще играят звездата от Джеймс Бонд – Даниел Крейг, носителката на "Оскар" – Рейчъл Уайз и Дензъл Уошингтън. Участието на Блум не означава, че изявите му на големия екран ще намалеят. През декември тази година ще го видим в най-новия филм на поредицата "Хобит".
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Публикуван в социалните мрежи документ, ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Важните отношения ще изискват повече внимание и