Сред желязна дисциплина и строг творчески професионализъм премина вчерашният отворен снимачен ден с екипа на най-новия филм на Димитър Митовски „Мисия Лондон”. Сцената, която беше разиграна пресъздаваше конференция в популярната Ланкастър хаус. Орлин Горанов направи блестящ актьорски дебют, като се превъплати в ролята на президента. „Държавният глава” в продължение на повече от шест дубъла си подаваше реплики с ''посланика“ Юлиан Вергов и английския актьор Дейвид Колингс. След края на снимките режисьорът Митовки заяви, че проблем с бюджета няма и филмът ще бъде успешно завършен до края на годината, а на екран се очаква да се появи на пролет. „Надявам се да е готов за фестиала в Берлин. Сценарият е много по различен, изчистен и осъвременен от книгата. Актьорският ни състав е брилянтен. Винаги съм искал да вкарам във фокуса на президента нещо артистично, затова избрах Орлин Горанов.“, завърши Митовски.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!