„Новак Джокович определено има нужда да започне на чисто. За „Ролан Гарос“ той заработи с Агаси, който е страхотен избор за треньор. Но Андре пропусна втората седмица от турнира, когато Джокович се нуждаеше най-много от него. Сега Новак трябва да намери нов треньор за турнирите“, коментира за Евроспорт бившият наставник на сърбина Борис Бекер. „Това трябва да стане веднага, а не по време на „Уимбълдън“, защото Джокович трябва да извлече най-доброто от предстоящите три-четири седмици, за да се върне по-силен“.
Бившият номер едно в света и настоящ коментатор на Евроспорт потърси причината за загубата на Джокович в четвъртфинала срещу Доминик Тийм в погрешната тактика на сърбина. „Мисля, че Новак осъзна едва в средата на втория сет, че неговата дефанзивно-пасивна игра няма да го доведе до успех. Трябваше да смени тактиката и да заиграе по-офанзивно. Тийм обаче изглеждаше като боксьор, който е получил удар и се връща, за да отмъсти. В крайна сметка Доминик пречупи играта на Джокович и в третия сет вече нямаше шанс Новак да обърне мача в своя полза“, коментира Бекер.
Полуфиналните двубои от „Ролан Гарос“ при мъжете са утре, в събота е женският финал, а в неделя – мъжкият. Те ще бъдат излъчени по Евроспорт – Дом на турнирите от Големия шлем. До 11 юни общият брой на преките излъчвания в ефира на Евроспорт 1 и Евроспорт 2 от Откритото първенство на Франция ще надхвърли 170 часа.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!