18.03.2017 09:03

ФА глоби Манчестър Юнайтед с 20 000 паунда за мача с Челси

Видян 1780 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

 Футболната асоциация на Англия глоби Манчестър Юнайтед с 20 000 паунда заради невъздържаното поведение на играчите на Жозе Моуриньо на мача с Челси от четвъртфиналите за ФА Къп. Глобата е заради отношението на футболистите на Манчестър Юнайтед към съдията Майкъл Оливър, който бе обграден от тях при решението да изгони Андер Ерера с втори жълт картон още преди почивката за две нарушения срещу Еден Азар.


От ФА обявиха, че Юнайтед са приели стандартното наказание от 20 000 паунда след загубата с 0:1 на „Стамфорд Бридж”.


Източник: Фокус




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Съвет към мъжете:
- Ако попаднете на остров, населен само с жени и поискат да ви убият - поискайте си едно предсмъртно желание. Да ви убие най-грозната. Така ще доживеете до дълбоки старини.

 

 

към хороскоп хороскоп

телец

Важните отношения ще изискват повече внимание

Важните отношения ще изискват повече внимание и