23.04.2010 16:38

Фърги: Продажбата на Стам бе най-голямата ми грешка

Видян 2021 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

 Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън призна, че продажбата на Яп Стам на Лацио е била най-голямата му грешка като мениджър.


Фърги призна, че вече се е примирил със стореното, но допълни, че често се ядосва заради този свой ход. Шотландецът заяви за "Мирър": "Това бе една от грешките, които направих - надявам се да не са били много, но този мой ход със сигурност беше грешен. Получих оферта от Лацио за 18.5 милиона паунда. Дали бяха толкова пари? Не, мисля, че бяха 16.5 милиона паунда и аз си казах: 'Не можеш да откажеш. Той е на 30 години'. Аз смятах, че ако мога да използвам Лоран Блан още година и нещо, то заедно с младите Уес Браун и Джон О'Шей ще се справим. Яп и аз се разбирахме много добре. Ние си поговорихме, когато аз бях с отбора на турнира на Аякс. Разговаряхме доста време и всичко между нас беше в реда на нещата".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Най-късият политически виц

 "Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"

Виктор Димчев

към хороскоп хороскоп

везни