Григор Димитров загуби мача си от първи кръг на турнира на твърди кортове в Далас срещу италианеца Марко Круньола, информира БГНЕС.
Първата ракета на България ще си тръгне от САЩ без нито една спечелена точка за ранглистата на сингъл, след като отстъпи пред Круньола в три сета с 6-3, 2-6, 2-6. Димитров записа 9 аса срещу 3 за Круньола в двубоя, който продължи един час и 40 минути. За участието си в първи кръг Гришо ще получи 520 долара от наградния фонд (общо 50 000). Българският талант сега има възможност да направи нещо повече в надпреварата на двойки, където негов партньор ще бъде американецът Девин Бритън. Двамата излизат в първи кръг срещу мексиканците Луис и Хавиер Ерера.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Законът за съдебната власт, който ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Във Фейсбук:
- Здравейте група! Пия билката шафран, но не знам за какво помага
Коментар:
- И аз пия ракия - без да знам за какво помага...от 36 години, най-редовно без да пропускам вечер...