Мачът на Григор Димитров с Томи Пол от втория кръг на Australian Open ще се играе в ранните часове утре. Двубоят между българина и 22-годишния американец ще бъде трети в програмата на "Маргарет Корт Арена", обявиха организаторите на първия за годината турнир от Големия шлем.
Мачовете ще започнат в 2:00 часа българско време в сряда със срещата Наоми Осака - Сайсай Джън, а после играят Каролин Вожняцки и Даяна Ястремска.
Веднага след тях на корта ще излязат Гришо и Томи Пол, което се очаква да бъде около 5:30 часа българско време. Възможно е началото да е около 6 часа в зависимост от продължителността на първите две срещи на "Маргарет Корт Арена".
Димитров и Пол ще се изправят за първи път един срещу друг, като американецът в първия кръг постигна дебютната си победа в Големия шлем, след като преодоля Леонардо Майер.
Снимки: Getty Images
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Днешният ни психологически лайфхак е ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Тя го вижда да си стяга куфарите и пита:
- Какво значи това?
Той:
- В Южните морета има един остров, където мъжът като прави секс с жена, му дават 25 евро.
Тя:
- Ха, тогава и аз ще дойда, да те видя как ще изкараш с 25 евро на месец!