Най-успешната ни състезателка по бадминтон Петя Неделчева ще прекрати професионалната си кариера на сингъл и ще се отдаде на треньорска дейност. „Вече за сингъл е доста трудно, тялото ми не издържа. На двойки мога още няколко години да издържа. Ще си играя на клубно ниво във Франция, но като цяло ще се концентрирам в треньорството“, коментира пред bTV 32-годишната Петя Неделчева. В момента родената в Стара Загора състезателка се готви заедно с националния тим за Световното отборно първенство в Китай. Шампионатът започва на 15 май. България е в силната група със съставите на Тайланд, Индонезия и Хонконг.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch