Руската тенисистка Мария Шарапова отпадна от Уимбълдън, след като загуби с 6-2, 3-6, 6-4 от аржентинката Жизела Дулко, предаде БГНЕС.
Победителката от турнира през 2004 година започна трудно участието си в Лондон, още в първия си мач. Независимо от 60-та си позиция в световната ранглиста в момента, организаторите я бяха поставили на 24-то място в схемата на турнира. В следващия кръг Дулко ще се изправи срещу Надя Петрова, за да се бори за място сред последните 16.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch