Синдикът на ЦСКА Дора Милева и представителят на клуба Милко Георгиев се срещнаха с представители на Българския футболен съюз. На събитието беше и човек от холандската фирма, който подготвя новия формат на А група. Синдикът Дора Милева обяви, че най-важното нещо за червения клуб е оздравяването на тима. Тя обаче сподели, че бърза за среща с кредиторите, затова не пожела да даде подробно обяснение за моментната ситуация в ЦСКА. „Доволна съм от проведения диалог с представителите на БФС“, коментира Дора Милева. На срещата присъстваха още Емил Костадинов и Антон Попов, както и представители на отбори от Б група.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Съпругата на премиера Десислава Радева и ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…