22.11.2008 09:13

Първият сняг слезе от Витоша

Видян 2338 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
На 22 ноември 2008 г. столицата на България – София, осъмна със сняг. Мокър сняг, придружен от силен вятър. Това съчетание прави така, че първите снежинки се задържат само по по-тихите места и малкото градинки, останали в милионния град. Синоптиците прогнозират, че още днес след обед от запад валежите ще спират, а слънцето може да пробие тук-там. Така снегът отново ще остане по най-високите части на планината Витоша. Неподходящо, дори опасно е за туризъм в опитомената Витоша и в другите планини на България. Към 14 ч. на 1200 м. ще бъде около -5, на 2000 м. около -10, -12°, а вятърът бурен. През по-голямата част на деня по Черноморието ще духа умерен и силен югозападен вятър и температурите ще успеят да достигнат до 16-19°.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

Най-късият политически виц

 "Влезли в един бар Владо Николов журналистът, преподавателят, треньорът и финансистът…"

Виктор Димчев

към хороскоп хороскоп

везни