Обирджии задигнаха 9 000 лв. от офис на мобилен оператор в Пловдив. Кражбата е станала в нощта срещу вторник. Офисът на оператора се намира на централната пешеходна улица и е само на няколко метра от полицията. Задигнатите пари били в метален шкаф. Крадците се добрали до него, след като счупили стъклената входна врата. По рафтовете непокътнати са останали скъпите мобилни телефони, лаптопи и таблети. Извършен е оглед от криминалисти. Работата по случая продължава.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Човешкото съзнание остава едно от ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!