07.02.2009 10:33

На Брад Пит му липсва ергенския живот

Видян 3705 пъти | Коментари 0
Гласували 2 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Носят се слухове, че на Анджелина Джоли й е "дошло до гуша" от своеволията на Брад Пит. Наскоро актьорът си е позволил да се забавлява до късно вечерта в пиянска компания, без половинката си. По време на промоцията на новия си филм "Странният случай на Бенджамин Бътън" в Берлин, Пит се забавлявал цяла нощ, докато Джоли се върнала в хотела да гледа децата.


"Анджелина беше изморена и за това целуна Брад за лека нощ и се запъти обратно към ходел "Адлон" в Берлин, за да може да се събуди към 5 сутринта, за да храни 6-месечните близнаци. Брад обаче останал навън до 2 часа на афтърпартито в Кайзерсал.", каза източник пред "In Touch Weekly". "Приятелите на Брад вярват, че по някакъв начин на него му липсва ергенския живот и за това той се измъква понякога, за да се напие и да изживее отново младостта си.", добавя източникът.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 03 юли 21:00ч.

47 ронини 2013 г. ‧ Екшън/Фентъзи ‧ 2 ч 8 мин

Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch

виц на деня

-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…

 

към хороскоп хороскоп

козирог