Силно слънце и жежко време белязаха пристигането на столичните ''железничари'' в кипърския курортен град Ларнака, информира gong.bg. Целият спортно-технически щаб на Локомотив, както и играчите кацнаха в Кипър след полет, който продължи час и четиридесет минути и така избягаха от студа в България. На заминаване от летището в София ''червено-черните'' се засякоха с другите столични отбори – Левски, ЦСКА и Славия. Локомотив ще остане на Острова на Афродита до 17 февруари. За тези 2 седмици играчите на Драгомир Окука ще вземат участие в пет контролни двубоя.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Европейската комисия публикува (COM(2026) 331 ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch